Nasza przestrzeń to nie tylko sale szkoleniowe ale również miejsce pracy. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi klienta, ważny jest również klimat i charakter naszego miejsca.

Obecnie posiadamy Centra Szkoleniowe w dwóch lokalizacjach na Żoliborzu i Śródmieściu. Łączy je niepowtarzalny charakter miejsca, domowa atmosfera daleka od korporacyjnego zgiełku.

W 2017 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o biura coworkingowe.

W naszych salach szkoleniowych znajdziesz idealne środowisko do prowadzenia szkoleń, warsztatów, prezentacji, różnego rodzaju spotkań i wydarzeń.

W naszych Centrach Szkoleniowych znajduje się łącznie jedenaście, profesjonalnie wyposażonych sal szkoleniowych. We wszystkich salach udostępniamy nowoczesny sprzęt szkoleniowy (projektor, ekran, dostęp do internetu).

W ramach współpracy w zakresie wynajmu sal szkoleniowych możemy Ci zapewnić kompleksową i profesjonalną organizację całego wydarzenia. Tym samym nie musisz martwić się sprawami organizacyjnymi, ponieważ to my przygotujemy salę zgodnie z wymaganiami, zapewnimy niezbędny sprzęt i wyposażenie, zajmiemy się również cateringiem i wszystkim tym czego potrzebujesz aby Twoje wydarzenie odniosło zamierzone cele.

 

Cechuje nas elastyczność w stosunku do potrzeb Klienta. Wynajmując  salę szkoleniową w naszym Centrum Szkoleniowym masz możliwość dowolnego ustawienia stołów czy krzeseł, dostosujemy się również w zakresie preferowanych przez Ciebie godzin wydarzenia.