Oferta Centrum Żoliborz to także komfortowe, doskonale wyposażone sale konferencyjne w Warszawie. Ich wynajem daje pewność przeprowadzenia dowolnego spotkania w doskonałych warunkach i w otoczeniu o wysokim standardzie, co decyduje także o prestiżu wydarzenia i jego organizatora. Oferujemy przy tym korzystny cennik wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie. 

Nasze sale konferencyjne są dostosowane do przeprowadzania w nich różnego rodzaju konferencji. Można jednak zdecydować się na ich konkretne dopasowanie do swoich potrzeb, między innymi poprzez zmianę ustawienia stołów i krzeseł. Istnieje także możliwość dodatkowego doposażenia sprzętu i akcesoriów.  

Sala konferencyjna Centrum Żoliborz

Profesjonalne sale konferencyjne w świetnych lokalizacjach


Nasze sale konferencyjne zlokalizowane są w centrum Żoliborza, a więc w cichej i spokojnej okolicy, a także w Śródmieściu.
Jest to idealna lokalizacja na różnego rodzaju spotkania biznesowe i branżowe konferencje, nie tylko z powodu łatwego dojazdu. Zadbaliśmy też o to, by w pobliżu znajdowała się bezpłatna strefa parkingowa.  Doskonale wiemy, co powinna zawierać i jak wyglądać sala konferencyjna, by dobrze spełniała swe zadanie. Oferujemy wynajem profesjonalnych sal konferencyjnych w centrum Warszawy, a więc w miejscu, do którego jest łatwo dojechać. Bez względu na to, jakimi środkami lokomocji poruszają się uczestnicy wydarzeń organizowanych w naszym centrum, nie będą mieli kłopotu z dojazdem. 

Co oferujemy?

 Sala konferencyjna Centrum Żoliborz

W zakres naszej oferty wchodzi wynajem profesjonalnych sal konferencyjnych w Warszawie. Są one wyposażone w sprzęt i akcesoria niezbędne do przeprowadzania różnego rodzaju spotkań, a ich wyposażenie gwarantuje sprawne prowadzenie konferencji oraz wygodę uczestników. Można również zlecić nam zorganizowanie serwisu kawowego oraz cateringu

Skorzystanie z naszej oferty pozwala na kompleksowe i bardzo sprawne zorganizowanie dowolnej konferencji. Jest to znacznie więcej niż tylko wynajem komfortowej sali konferencyjnej. Zadbamy o wygodę uczestników, napoje i posiłki, a także o dostosowanie wyposażenia do potrzeb indywidualnego wydarzenia.

Standardowe wyposażenie i ustawienie salek

Nasze sale wyposażone i zaaranżowane są w taki sposób, by były optymalnie dopasowane do potrzeb różnego rodzaju organizowanych w nich wydarzeń. Jeśli jednak klient zdecyduje, że potrzebuje innego wyposażenia bądź ustawienia krzeseł i stołów, jak najbardziej możemy dopasować te elementy do jego oczekiwań.