Nasza oferta to nie tylko powierzchnie doskonałe do organizowania konferencji i szkoleń. Nasze centra to także doskonałe sale warsztatowe w Warszawie, nadające się do organizacji bardzo różnych warsztatów i podobnych szkoleń. Doskonale wiedzą o tym nasi klienci, którzy w pełni wykorzystują elastyczność naszej oferty – i możliwości naszych wspaniałych sal.

Ich liczebność oraz różnorodność daje mnóstwo możliwości. Kiedy potrzebna jest mała sala na warsztaty w Warszawie, możemy zaproponować salę, która pomieści na przykład 6 czy 10 osób. Możemy też jednak zaproponować wygodne sale na dużo większe przedsięwzięcia – warsztaty organizowane dla 50 osób!

Atrakcyjna lokalizacja

Nasi klienci często wskazują, że ogromnym atutem naszych centrów jest ich świetna lokalizacja. Chodzi tu między innymi o bardzo atrakcyjne położenie. Kto chce, może przeprowadzić warsztaty na urokliwym, zielonym Żoliborzu. Jeśli zaś ktoś woli serce miasta, dla niego doskonała będzie oferta centrum Meetspace.

Poza tym każda z tych lokalizacji gwarantuje doskonały dojazd. Docierają do nich linie metra i tramwajowe tory, można też wygodnie dojeżdżać autobusami MPK. W dodatku Centrum Aleje znajduje się tylko 3 minuty drogi od Dworca Centralnego! Jeśli zaś ktoś przyjeżdża do nas własnym samochodem, może skorzystać z bezpłatnej strefy parkowania.

Pełne wyposażenie sal warsztatowych

Wynajęcie sal warsztatowych w Warszawie w ramach naszej oferty posiada też tę ważną zaletę, że kto się na to zdecyduje, nie będzie musiał kłopotać się wyposażeniem sali. Doskonale wiemy, co jest potrzebne, by można było przeprowadzać warsztaty – i wszystko to można znaleźć w naszych świetnie wyposażonych salach. 

Sprzęt i akcesoria znajdujące się w naszych salach warsztatowych w Warszawie są stale sprawdzane i gotowe do użytku. Nasi klienci nie muszą więc martwić się o wyposażenie sali czy sprawność znajdującego się w niej sprzętu. Pozwala to na niezwłoczne rozpoczęcie warsztatów i ich bardzo sprawne poprowadzenie.

 Chcąc zagwarantować użytkownikom naszych sal warsztatowych w Warszawie sprawne działanie, wygodę i brak stresu, gwarantujemy im kompleksowe wyposażenie każdej sali warsztatowej, przy czym jest to nowoczesny sprzęt. Zapewniamy między innymi wygodne w użyciu podwieszane rzutniki czy dostęp do bardzo szybkiego, niezawodnego Internetu.