Chcąc zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów i ich gości, wzbogaciliśmy naszą ofertę o dodatkową usługę w postaci organizacji cateringu. Samodzielne zorganizowanie serwisu kawowego, bufetu czy lunchu mogłoby być dla naszych klientów kłopotliwe. Zdejmujemy więc z ich barków i ten problem, gwarantując najwyższą jakość usług.

W zakres tej oferty wchodzą różne usługi, między innymi serwis kawowy bez uzupełniania i z uzupełnianiem – całodzienny, jak również lunch i bufet. Wybierać można pośród różnych zestawów i posiłków, by możliwe było zaspokojenie wszelkich preferencji. Odpowiadamy też za eleganckie podanie posiłków i napojów.

Profesjonalna obsługa w sali szkoleniowej i konferencyjnej

Nasza obsługa zawsze jest profesjonalna i prezentuje najwyższy poziom i nie inaczej jest w przypadku serwisu kawowego i cateringu. Ten pierwszy serwujemy wewnątrz sal konferencyjnych, w przypadku posiłków zaś są one podawane w restauracji znajdującej się w naszym budynku lub 200 m od naszego centrum. Dokładamy wszelkich starań, by podanie posiłków, przekąsek i napojów było estetyczne i spełniało najwyższe wymagania.

W tym celu między innymi oferujemy bogaty wybór napojów, posiłków czy ciasteczek. Zawsze są to starannie wybrane, smaczne produkty, które w każdym przypadku podajemy na porcelanowej zastawie, a więc w bardzo elegancki sposób. 

 

Przygotujemy dla Ciebie napoje i jedzenie

Wielogodzinna konferencja musi przewidywać przerwę na kawę, by uczestnicy mogli zregenerować się, odetchnąć, a także zintegrować się ze sobą. Nasza pyszna kawa i wybór herbat oraz innych napojów są zawsze mile widziane. W przypadku dłuższych spotkań zaś warto rozważyć catering.

Dzięki naszej dodatkowej usłudze cateringu nasi klienci nie muszą sami się tym zajmować. Dbamy o to, by zapewnić ich gościom smaczne i dostosowane do ich preferencji posiłki i napoje oraz kontrolujemy sposób ich podania, gdyż to również ma ogromne znaczenie. Usługa ta zawsze daje satysfakcję jej odbiorcom.

Nasze pakiety

Oferta przedstawiana przez Centrum Żoliborz znana jest ze swej elastyczności i nie mogło być inaczej także jeśli chodzi o catering. Przedstawiamy różne pakiety napojów i posiłków, które pozwalają na ich dobre dobranie do charakteru spotkania, jego długości i oczekiwań uczestników. Każdy pakiet jednak stanowi doskonały wybór.

Nasi klienci mają do wyboru różne możliwości: serwis kawowy z uzupełnieniem i bez, w ramach którego podajemy różnorodne napoje i przekąski, a także lunch. Możemy także rozszerzyć nasze usługi cateringowe o bufet, kanapki, a nawet desery i owoce, zależnie od preferencji i życzeń naszych klientów.

Przerwy kawowe

Przerwa kawowa klasyczna jednorazowa (bez uzupełniania):

 • kawa 2 rodzaje
 • wybór herbat
 • woda niegazowana, woda z cytryną i miętą,
 • ciasteczka deserowe
 • mleko, cukier biały, brązowy, cytryna

Przerwa kawowa klasyczna całodzienna (II uzupełnienia):

 • kawa 2 rodzaje
 • wybór herbat
 • woda niegazowana, woda z cytryną i miętą,
 • ciasteczka deserowe uzupełniane według spożycia
 • mleko, cukier biały, brązowy, cytryna

Lunch

W ramach lunchu, proponujemy:

 • Lunch 2-daniowy serwowany
 • zupa
 • danie główne

Wynajmując salę szkoleniową możesz rozszerzyć catering o bufet przystawek, kanapek lub kanapeczek koktajlowych, a także o deser lub ciasto.

Nasze realizacje

Krzepiąca, aromatyczna kawa czy smaczne lunche zawsze są witane z entuzjazmem przez uczestników konferencji organizowanych w naszym centrum. Często więc świadczymy tego rodzaju usługi, zawsze gwarantując zadowolenie i satysfakcję ich odbiorcom. Na naszej stronie można znaleźć więcej szczegółów na ten temat.

Zapraszamy do skorzystania z naszych sal szkoleniowych