Stolica to prawdziwe centrum biznesu, toteż tutaj coworking, czyli usługi polegające na wynajmowaniu biur, rozwijają się najprężniej i cieszą się największą popularnością. My także je oferujemy – prócz wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, wynajmujemy też biura, biurka oraz adres wirtualny.

Takie usługi cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza w Warszawie, gdzie wiele osób zwyczajnie ich potrzebuje. Warto docenić wygodę, jaka wiąże się z każdym z rozwiązań wchodzących w zakres coworkingu, szczególnie gdy będzie to coworking w ramach naszej oferty.

 Sala coworking

Sam wybierasz miejsce pracy

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z możliwości, jaką jest coworking, mogą same zdecydować, gdzie będzie mieścić się ich biuro. W ramach naszej oferty będzie to mikrobiuro, biurko lub tylko adres do korespondencji, zlokalizowane w naszych centrach. Fizyczna praca w tych miejscach jest niezwykle komfortowa.

Zachęcamy do wynajęcia biura lub biurka w Centrum Żoliborz. Pozwoli to pracować w wyjątkowo dogodnym miejscu, zarówno jeśli chodzi o atrakcyjność otoczenia, jak i łatwy dojazd. W dodatku miejsca pracy, jakie oferujemy naszym klientom, są niezwykle komfortowe i doskonale wyposażone. Jest więc wiele powodów, by skorzystać z tych wspaniałych możliwości.

Nie martwisz się wyposażeniem

 Sala coworking

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług coworkingowych, nie będzie musiał martwić się wyposażeniem swojego biura. Bez względu na to, czy wynajmie biuro, biurko czy adres wirtualny, będzie mógł korzystać z wielu funkcjonalności. Nie trzeba też martwić się o takie prozaiczne sprawy jak sprzątanie czy zakup kawy i herbaty do biura.

Nasze powierzchnie biurowe, które oferujemy na wynajem, są wyposażone we wszystko to, co jest potrzebne do wykonywania pracy biurowej i zachowania przy tym wygody. Meble biurowe, wygodne fotele obrotowe, kontenery podbiurkowe czy szafy na dokumenty – wszystko to można znaleźć w naszych biurach w Warszawie.

Co oferujemy?

W zakres naszej oferty coworkingu wchodzi wynajem biurka w salach, w których pracują maksymalnie 4 osoby, wynajem mikrobiura dla 6 osób oraz wirtualne biuro i adres. W zakres tej ostatniej usługi wchodzi nie tylko posiadanie adresu do korespondencji i rejestracji firmy, ale też obsługa korespondencji przychodzącej.