Stolica to prawdziwe centrum biznesowe – nie dziwi więc, że coworking, czyli usługi polegające na wynajmowaniu wspólnych przestrzeni biurowych, rozwijają się tu najprężniej. My także je oferujemy – prócz wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, wynajmujemy też biura, biurka oraz adres wirtualny. W ten sposób zyskujesz niezbędną i komfortową przestrzeń do pracy.

Warto docenić wygodę, jaka wiąże się z każdym z rozwiązań wchodzących w zakres coworkingu. To, co nas wyróżnia to profesjonalne wyposażenie sal, oraz lokalizacja w centrum Warszawy.

Coworking – idealne rozwiązanie dla freelancerów i niezależnych pracowników

Biuro coworkingowe to wygodne środowisko pracy, przeznaczone dla osób pracujących niezależnie, czyli zdalnie lub freelancerów. To doskonała alternatywa dla wynajmu tradycyjnego biura, co wiąże się z większymi kosztami utrzymania lub pracy w prywatnym mieszkaniu czy głośnych miejscach publicznych.

Pozwala na uzyskanie w pełni wyposażonej, profesjonalnej przestrzeni, sprzyjającej skupieniu i realizacji ważnych projektów. Atrakcyjna cena i lokalizacja w Śródmieściu sprawiają, iż coworking w Warszawie w Centrum Żoliborz cieszy się coraz większą popularnością.

 Sala coworking

W ramach coworkingu otrzymujesz możliwość wynajmu biurka w kameralnej sali, w której pracuje tylko kilka osób, uzyskania wirtualnego adresu w atrakcyjnej lokalizacji oraz opcję kompleksowej obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Pracując w przestrzeni coworkingowej w Warszawie, zapewniasz sobie oraz swojej firmie profesjonalne miejsce do pracy, sprzyjające wydajności i skupieniu.

Kompleksowa obsługa biurowa i recepcyjna zrobi dobre wrażenie na Twoich klientach. Dostrzegą, że przywiązujesz dużą wagę do swoich obowiązków i dbasz o każdy szczegół związany z prowadzeniem własnej działalności. Tobie natomiast ułatwi zachowanie porządku w dokumentach wymaganych przez urząd skarbowy i podatkowy.

Dlaczego warto wybrać ofertę Centrum Żoliborz

Oferujemy kompleksową obsługę Twojej firmy w ramach coworkingu. Zapewniamy wygodne biurko i fotel jako stanowisko pracy w nowoczesnej sali. Każda sala jest wyposażona w Internet bezprzewodowy. Dzięki temu bez przeszkód możesz pracować zdalnie i kontaktować się za pomocą internetowych komunikatorów z kontrahentami i klientami.

W zakres naszej oferty coworkingu wchodzi wynajem biurka w salach, w których pracują maksymalnie 4 osoby, wynajem mikrobiura dla 6 osób oraz wirtualne biuro z adresem. Nasze rozwiązania są dedykowane pod Twoje potrzeby. Możesz prowadzić szkolenia online, obsługiwać sklep internetowy, wykonywać prace zdalne i inne projekty wymagające dostępu do Internetu.

 Sala coworking

Oprócz tego masz dostęp do w pełni wyposażonych sal szkoleniowych, w których możesz zorganizować szkolenia, spotkania biznesowe czy narady pracownicze. Zapewniamy też swobodny dostęp do urządzeń biurowych, przydatnych w prowadzeniu działalności, takich jak drukarka, skaner i fax.

W ramach coworkingu oferujemy również kompleksową obsługę recepcyjną i korespondencyjną. Możesz więc liczyć na przesyłanie, odbieranie i przechowywanie korespondencji Twojej firmy. Raz w miesiącu przesyłamy ją w wersji drukowanej. Na życzenie wykonujemy też skany i przesyłamy drogą elektroniczną.

Oprócz przestrzeni biurowej, możesz również korzystać z aneksu kuchennego, w którym zawsze znajdziesz kawę, herbatę, ciastka oraz owoce. Dzięki temu praca będzie przyjemniejsza. A gdy zaplanujesz spotkanie biznesowe w biurze, nie musisz się martwić, że nie będziesz miał czym poczęstować swoich gości.

Coworking to minimum formalności i maksimum korzyści. To idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie potrzebują biura, ale zależy im na posiadaniu profesjonalnej przestrzeni do pracy i spotkań biznesowych. W ten sposób wpłyniesz pozytywnie na swoją produktywność i efektywność.

Przestrzeń coworkingowa do Twojej dyspozycji

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z coworkingu, mogą same zdecydować, gdzie będzie mieścić się ich biuro. W ramach naszej oferty będzie to mikrobiuro, biurko lub tylko adres do korespondencji, zlokalizowane w naszych centrach. Fizyczna praca w tych miejscach jest niezwykle komfortowa. Zachęcamy do wynajęcia biura lub biurka w Centrum Żoliborz.

BIURO COWORKINGOWE PL. INWALIDÓW 10

BIURO COWORKINGOWE AL. JEROZOLIMSKIE 49

BIURO COWORKINGOWE AL. JEROZOLIMSKIE 51

Kiedy warto zdecydować się na coworking w Warszawie?

Idea coworkingu stanowi świetną alternatywę wobec pracy w tradycyjnym biurze, własnym mieszkaniu czy głośnej kawiarni. Specjalnie zorganizowana przestrzeń w samym centrum Warszawy, wyposażona w niezbędną infrastrukturę biurową i zapewniająca dostęp do pomieszczeń współdzielonych, nie bez powodu zyskuje wielu zwolenników. Szczególnie chętnie na korzystanie z usług biura coworkingowego decydują pracujący zdalnie wolni strzelcy – a więc programiści, graficy, copywriterzy, tłumacze, handlowcy i specjaliści od marketingu, jak też właściciele mikroprzedsiębiorstw oraz start-upy.

Dowiedz się czym jest coworking i na czym polega?

Możliwość nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami przestrzeni stanowi dodatkowo unikalną szansę na rozwój własnych projektów czy rozpoczęcie owocnej współpracy. Coworking space to także odpowiedź na potrzeby osób, które dzieląc mieszkanie z domownikami, mają problemy ze skupieniem się na pracowych zadaniach.

Dowiedz się coworking – zalety i wady rozwiązania. Kiedy warto się zdecydować?

Własne biurko w specjalnie zorganizowanej przestrzeni zapewnia atmosferę sprzyjającą wydajności i utrzymaniu motywacji. Dodatkowo, coworking pozwala na rozgraniczenie pracy od czasu wolnego, co przekłada się na zachowanie tzw. work-life balance. Nasze biura coworkingowe w Warszawie to w pełni komfortowe i maksymalnie funkcjonalne przestrzenie. Nie wymagają od ich użytkowników angażowania własnego czasu, energii i środków finansowych na wyposażenie i utrzymanie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni. Zachęcające, poza atrakcyjnymi cenami coworkingu, są też zredukowane do minimum formalności i elastyczne warunki umów oferowane przez nasze biuro coworkingowe.

Lokalizacja w centrum Warszawy

Warszawa / Żoliborz

Pl. Inwalidów 10

Warszawa / Aleje

Al. Jerozolimskie 49

Warszawa / Aleje

Al. Jerozolimskie 51