Stolica to prawdziwe centrum biznesu – nie dziwi więc, że coworking, czyli usługi polegające na wynajmowaniu biur, rozwijają się tu najprężniej. My także je oferujemy – prócz wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, wynajmujemy też biura, biurka oraz adres wirtualny.

Takie usługi cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza w Warszawie, gdzie wiele osób zwyczajnie ich potrzebuje. Warto docenić wygodę, jaka wiąże się z każdym z rozwiązań wchodzących w zakres coworkingu. Szczególnie gdy będzie to coworking w ramach naszej oferty.

 Sala coworking

Sam wybierasz miejsce pracy

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z coworkingu, mogą same zdecydować, gdzie będzie mieścić się ich biuro. W ramach naszej oferty będzie to mikrobiuro, biurko lub tylko adres do korespondencji, zlokalizowane w naszych centrach. Fizyczna praca w tych miejscach jest niezwykle komfortowa. Zachęcamy do wynajęcia biura lub biurka w Centrum Żoliborz.

Pozwoli to pracować w wyjątkowo dogodnym miejscu, zarówno jeśli chodzi o atrakcyjność otoczenia, jak i łatwy dojazd. W dodatku miejsca pracy, jakie oferujemy naszym klientom, są niezwykle wygodne i doskonale wyposażone. Jest więc wiele powodów, by skorzystać z tych wspaniałych możliwości.

Nie martwisz się wyposażeniem

 Sala coworking

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług coworkingowych, nie będzie musiał martwić się wyposażeniem przestrzeni coworkingowej. Bez względu na to, czy wynajmie biuro, biurko czy adres wirtualny, będzie mógł korzystać z wielu funkcjonalności. Nie trzeba też martwić się o takie prozaiczne sprawy, jak sprzątanie czy zakup kawy i herbaty do biura coworkingowego.

Nasze powierzchnie biurowe (ang. coworking space), które oferujemy na wynajem, są wyposażone we wszystko to, co jest potrzebne do wykonywania pracy biurowej w coworkingu i zachowania przy tym maksymalnej wygody. Meble biurowe, wygodne fotele obrotowe, kontenery podbiurkowe czy szafy na dokumenty – wszystko to można znaleźć w naszych biurach coworkingowych w Warszawie.

Biuro coworkingowe Centrum Żoliborz – co oferujemy?

W zakres naszej oferty coworkingu wchodzi wynajem biurka w salach, w których pracują maksymalnie 4 osoby, wynajem mikrobiura dla 6 osób oraz wirtualne biuro i adres. W zakres tej ostatniej usługi wchodzi nie tylko posiadanie adresu do korespondencji i rejestracji firmy, ale też obsługa korespondencji przychodzącej. Tak wszechstronna oferta coworkingu w Warszawie idealnie dopasuje się do indywidualnych potrzeb klientów

Kiedy warto zdecydować się na coworking w Warszawie?

Idea coworkingu stanowi świetną alternatywę wobec pracy w tradycyjnym biurze, własnym mieszkaniu czy głośnej kawiarni. Specjalnie zorganizowana przestrzeń, wyposażona w niezbędną infrastrukturę biurową i zapewniająca dostęp do pomieszczeń współdzielonych, nie bez powodu zyskuje wielu zwolenników. Szczególnie chętnie na korzystanie z usług biura coworkingowego decydują pracujący zdalnie wolni strzelcy – a więc programiści, graficy, copywriterzy, tłumacze, handlowcy i specjaliści od marketingu, jak też właściciele mikroprzedsiębiorstw oraz start-upy.

Dla każdej z tych grup coworking w Warszawie to skuteczne rozwiązanie pozwalające na zredukowanie kosztów wynajmu lokalu – zwłaszcza, gdy własne biuro nie ma sensu z uwagi na skalę czy charakter działalności.

Możliwość nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami przestrzeni stanowi dodatkowo unikalną szansę na rozwój własnych projektów czy rozpoczęcie owocnej współpracy. Coworking space to także odpowiedź na potrzeby osób, które dzieląc mieszkanie z domownikami, mają problemy ze skupieniem się na pracowych zadaniach.

Własne biurko w specjalnie zorganizowanej przestrzeni zapewnia atmosferę sprzyjającą wydajności i utrzymaniu motywacji. Dodatkowo, coworking pozwala na rozgraniczenie pracy od czasu wolnego, co przekłada się na zachowanie tzw. work-life balance. Co nie bez znaczenia, oferowane przez nas biura coworkingowe w Warszawie to w pełni komfortowe i maksymalnie funkcjonalne przestrzenie. Nie wymagają od ich użytkowników angażowania własnego czasu, energii i środków finansowych na wyposażenie i utrzymanie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni.

Zachęcające, poza atrakcyjnymi cenami coworkingu, są też zredukowane do minimum formalności i elastyczne warunki umów oferowane przez nasze biuro coworkingowe.