Jedną z chętnie wybieranych opcji w ramach coworkingu jest wynajem mikrobiur w Warszawie. Na szczególnie korzystne warunki zaś można liczyć jeśli skorzysta się z oferty Centrum Żoliborz. Atrakcyjne, nowoczesne i komfortowe biura w centrum Żoliborza to oferta, która zainteresować powinna wszystkich poszukujących wygodnego miejsca do pracy biurowej. 

Dzięki opcji wynajmu mikrobiur nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy na utrzymywanie własnego biura, co często jest niewspółmierne do potrzeb. Skorzystanie z naszej oferty pozwala też nie martwić się na przykład o wyposażenie. W dodatku z mikrobiur w Centrum Żoliborz można korzystać bez żadnych ograniczeń, przez całą dobę i przez okrągły tydzień. 

Atrakcyjna lokalizacja

Jednym z powodów, dla których nasza oferta wynajmu mikrobiur w Warszawie cieszy się tak wielką popularnością, jest ich dogodna lokalizacja. Znajdują się one w centrum na Żoliborzu, w pięknej kamienicy, którą otacza zieleń. Jest to spokojna okolica, która sprzyja pracy umysłowej, jest to zatem doskonały wybór dla osób chcących pracować efektywnie. 

Ogromne znaczenie ma również łatwość dojazdu. Do naszych biur można z łatwością dotrzeć dowolnym środkiem komunikacji miejskiej, z każdego punktu w mieście. Użytkownicy własnych samochodów mogą zostawić pojazd w strefie płatnego parkowania. Sprawia to, że dojazd do pracy nie jest żadnym problemem.

Komfortowe miejsce do efektywnej pracy

Każdy pracownik biurowy wie, że by możliwe było sprawne i właściwe działanie, potrzeba odpowiednich warunków. Do pracy biurowej potrzebne jest nie tylko oczywiste wyposażenie, ale też komfort, przyjazna atmosfera, cisza i spokój. Wszystko to można znaleźć w naszych biurach w Warszawie. Dbamy też o fizyczną wygodę naszych klientów. 

Dostarczamy im wygodne, ergonomiczne meble, które gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy. Zdejmujemy im z głowy kłopot z kompletowaniem wyposażenia, gdyż w naszych biurach znaleźć można wszystko, co jest potrzebne. Dla pokrzepienia zaś gwarantujemy nielimitowaną kawę i herbatę.

Nasza oferta i cennik

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko wynajęcie biura. Osoby korzystające z tej opcji mogą też liczyć między innymi na obsługę korespondencji, mają zapewniony bezprzewodowy internet, media i cotygodniowe sprzątanie biura. Oferujemy im też dodatkowe bonusy w postaci zniżek na korzystanie z naszych innych usług. 

Ceny wynajmu mikrobiur różnią się w zależności od wielkości pokojów i liczby znajdujących się w nich stanowisk pracy. Oferujemy pokoje o różnym metrażu, mogące pomieścić od 6 do 12 pracowników. Każdy może więc zdecydować, czy chce pracować w bardziej czy w mniej kameralnych warunkach oraz dostosować opcję do swojego budżetu. 

POKÓJ Liczba osób w pokoju CENA
netto/miesiąc
Pokój nr 1 do 6 osób 2700
Pokój nr 2 do 6 osób 2700
Pokój nr 3 do 6 osób 2700
Pokój nr 4 do 6 osób 2700
Pokój nr 5 do 6 osób 2900
Pokój nr 6
do 5 osób 2500
Pokój nr 7 do 5 osób 2500
Pokój nr 8 do 12 osób 5000
Pokój nr 9 do 3 osób  1900
Pokój nr 10 do 3 osób  1900

W cenie wynajmu mikrobiura oferujemy:

 • Nielimitowany dostęp do indywidualnego Mikrobiura (Dostęp do biura 24h/dobę, 7 dni w tygodniu)
 • Bezpłatnie adres rejestracyjny firmy
 • Pełne wyposażenie gabinetu w meble biurowe (biurka, fotele obrotowe, kontener podbiurkowy, regał na segregatory) *
 • Obsługa korespondencji
 • Internet Wi-Fi
 • Media: woda, prąd, CO
 • Sprzątanie 1 raz w tygodniu
 • Dostęp do aneksu kuchennego
 • Nielimitowana kawa z ekspresu ciśnieniowego oraz herbata (minimum 5 smaków)
 • Zniżka 20% na sale spotkań do 20 m2
 • Wydruk monochromatyczny – 200 szt. / miesiąc

 

Dodatkowo w ramach wynajmu mikrobiura proponujemy:

 • Możliwość wynajmu sal szkoleniowych na preferencyjnych warunkach
 • Obsługę cateringową Państwa wydarzeń

Nasze mikrobiura

Każde z 8 mikrobiur, jakie oddajemy do dyspozycji naszych klientów, to komfortowe powierzchnie o kompletnym biurowym wyposażeniu, świetnie utrzymane i nowoczesne. Mają różny metraż i różną liczbę miejsc, w każdym przypadku jednak można mieć pewność, że praca w nich będzie nie tylko efektywna, ale też przyjemna. 

Sprawdź także:

Wynajem biurka z Warszawie

Wirtualne biuro w Warszawie

 Wejście do centrum szkoleniowego