Centrum szkoleniowo-konferencyjne Centrum Aleje zlokalizowane w warszawskim Śródmieściu to drugi z naszych obiektów tego rodzaju. Sale do wynajęcia, które można tam znaleźć, cechują się bardzo wysokim standardem, przy czym miejsce to jest bardzo ciekawe. Jego otoczenie jest zdecydowanie nowoczesne, jednak sam budynek to zabytkowa, odrestaurowana kamienica.

Sale szkoleniowo-konferencyjne mieszczące się w tym obiekcie są komfortowe, ale jednocześnie kameralne i gwarantujące spokój. Nie jest to więc miejsce tętniące zgiełkiem, ale takie, praca w którym wiąże się z odpowiednimi warunkami, jakich pożądają wszyscy nasi klienci.

 

Świetna lokalizacja w samym centrum Warszawy

Gdy ktoś poszukuje kameralnej sali do wynajęcia na szkolenie czy konferencję i ma nadzieję znaleźć spokój w samym sercu Warszawy – zapraszamy do nas. Centrum Aleje to wyjątkowe miejsce, znajdujące się w ścisłym centrum Warszawy. Zlokalizowane jest między innymi w pobliżu Dworca Centralnego, co jest niezwykle wygodne dla osób przybywających z innych miast. 

Taka lokalizacja pozwala też na dogodny dojazd mieszkańcom Warszawy, bez względu na to, z jakiego środka transportu korzystają. Poza tym w kamienicy, w której mieści się nasze centrum, znajduje się muzeum, które nasi klienci często odwiedzają w czasie przerw. W centrum Warszawy nietrudno też o inne atrakcje – każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta centrum szkoleniowego

Centrum Aleje to 4 nowocześnie urządzone i kompletnie wyposażone sale szkoleniowe, w których można jednocześnie zgromadzić do 95 osób. Pozwala to na organizację kameralnych konferencji i szkoleń w wyjątkowo komfortowych warunkach. Sale do wynajęcia są oczywiście doskonale wyposażone we wszystko, co może być potrzebne podczas takich spotkań.

Dodatkowo nasze sale w Centrum Aleje można wynajmować nie tylko pojedynczo. Kto chce, może zdecydować się na wynajem całego kompleksu, czyli wszystkich 4 sal, w dodatku w połączeniu z powierzchnią bankietową. Z oferty tej chętnie korzystają organizatorzy różnego rodzaju eventów, którzy poszukują wyjątkowego miejsca na realizację swojego przedsięwzięcia.

 

NAZWA SALI

 

SZKOLENIOWEJ

LICZBA MIEJSC w zależności od ustawienia sali szkoleniowej Powierzchnia sali szkoleniowej w m2
Sala szkoleniowa Centrum Żoliborz Sala szkoleniowa nr 1 Warszawa

 

zobacz salę szkoleniową

30 16 20 30
Sala szkoleniowa Centrum Żoliborz Sala szkoleniowa nr 2 Lublin

 

zobacz salę szkoleniową

25 14 16 24
Sala szkoleniowa Centrum Żoliborz Sala szkoleniowa nr 3 Kraków

 

zobacz salę szkoleniową

30 16 20 31
Sala szkoleniowa Centrum Żoliborz Sala szkoleniowa nr 4

 

zobacz salę szkoleniową

10 6 6 10
  Centrum szkoleniowe Al. Jerozolimskie 51 na wyłączność 4 sale szkoleniowe 95 52 62 147

Inne obiekty

Prócz wynajmowania dużych sal na większe szkolenia czy konferencje, a także całego kompleksu, oferujemy także na wynajem takie obiekty jak małe sale. Są one idealne na kameralne spotkania, gdy nie potrzeba angażować dużych powierzchni.

Zapraszamy również do:

Centrum Żoliborz – Pl. Inwalidów 10

Centrum Aleje – Al. Jerozolimskie 49

Coworking – Pl. Inwalidów 10