Oferta firmy Centrum Żoliborz obejmuje także udostępnianie wirtualnego adresu dla przedsiębiorstw i związaną z tym obsługę korespondencji. Istnieje wiele firm, które mają potrzebę zarejestrowania swej działalności na terenie Warszawy bądź potrzebują warszawskiego adresu do korespondencji. Nasza usługa wirtualnego biura będzie dla nich doskonała. 

Odwiedzając naszą stronę, można przekonać się, że prowadzenie wirtualnego biura to bardzo dogodna w wielu przypadkach oferta. W dodatku nie kosztuje to wiele – cena prowadzenia wirtualnego biura w Warszawie zaczyna się od kwoty 50 zł/m-c netto. Na pewno każdy z naszych potencjalnych klientów uzna tę cenę za bardzo dogodną, zwłaszcza gdy zapozna się z zakresem naszych kompetencji w ramach tej usługi.

Centrum Żoliborz

Zapewniamy wirtualny adres dla Twojej firmy

Posiadanie wirtualnego adresu to w dzisiejszych czasach częsta praktyka. Stwarza to wiele udogodnień, zwłaszcza gdy chodzi o naszą ofertę adresu wirtualnego w Warszawie. Skorzystanie z niej wiąże się między innymi z obsługą korespondencji, w czym nasi pracownicy charakteryzują się wielkim zaangażowaniem. 

Podmioty korzystające z opcji biura wirtualnego nie tylko rejestrują u nas działalność gospodarczą, ale też przekierowują do biura korespondencję przychodzącą oraz korzystają z obsługi recepcyjnej. Wskazują na dużą wygodę, jaką im to gwarantuje, a ceny tych usług są bardzo niewygórowane.  

Co oferujemy?

Podmioty, które zdecydują się skorzystać z proponowanej przez nas usługi biura wirtualnego w Warszawie, mogą zarejestrować swą działalność pod adresem Placu Inwalidów 10. Oczywiście wirtualne biuro to nie tylko adres. W grę wchodzi również obsługa korespondencji przychodzącej oraz obsługa recepcyjna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Możliwość przekierowania na adres wirtualny przychodzącej korespondencji jest dla naszych klientów bardzo dogodna. Oferujemy jej odbieranie, powiadamianie o niej, przesyłanie skanów pism, a także wysyłanie korespondencji tradycyjną pocztą raz w miesiącu. Widać zatem, że jest to kompleksowa obsługa, gwarantująca pełen komfort.

Dla kogo jest to idealna oferta?

Wirtualne biuro w centrum Warszawy to świetne rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą zarejestrować swą działalność w Warszawie bądź tylko potrzebują warszawskiego adresu do korespondencji. W obu tych przypadkach możemy zapewnić najwyższą jakość usług i dbałość o wygodę klienta. 

Wchodząca w skład opcji prowadzenia biura wirtualnego w Warszawie obsługa korespondencji stwarza wielkie udogodnienia dla podmiotów potrzebujących adresu do korespondencji. Zapewniamy kompleksowe usługi polegające na odbieraniu korespondencji i informowaniu o niej adresatów, gwarantujemy też sprawne przesyłanie poczty.

W ramach wirtualnego adresu zapewniamy

  • adres dla spółki lub działalności gospodarczej  przy Placu Inwalidów 10 w Warszawie
  • obsługa recepcyjna
  • obsługa korespondencji przychodzącej: odbiór i powiadamianie o nadchodzącej korespondencji, skanowanie korespondencji i przekazywanie jej do Klienta, odsyłanie korespondencji (pocztą raz w miesiącu), skanowanie i wysyłanie e-mailem (na bieżąco wedle potrzeb).
  • możliwość przesłania lub przekierowania korespondencji na wskazany adres przez Klienta
  • rejestracja podmiotów gospodarczych
  • przechowywanie dokumentów

Nasz cennik

Założenie wirtualnego biura w Warszawie w ramach naszej oferty jest nie tylko wygodne, ale też wiąże się z niewielkimi wydatkami. Koszt takiej kompleksowej usługi zaczyna się już od 50 zł/m-c netto, a więc jest to cena bardzo niewygórowana. Powoduje to, że nasza oferta tego rodzaju cieszy się wielką popularnością wśród podmiotów potrzebujących adresu wirtualnego i do korespondencji.

Zobacz również:

Wynajem biurka w Warszawie

Wynajem mikrobiura w Warszawie

Sale szkoleniowe Centrum Żoliborz

Sale szkoleniowe Centrum Żoliborz