Wirtualne biuro w Warszawie to usługa, która polega na outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznego przebywania pod tym adresem. To także usługa umożliwiająca uzyskanie warszawskiego adresu do korespondencji firmowej.

Rozwiązanie to zyskuje coraz większą popularność, zwłaszcza wśród samodzielnych przedsiębiorców, którzy nie chcą ponosić kosztów za utrzymanie tradycyjnego biura. Oferujemy naszym klientom usługę adresu wirtualnego biura na korzystnych warunkach. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz minimum formalności i atrakcyjną cenę, już od kwoty 150 zł/mc-netto. Sprawdź naszą ofertę!

Centrum Żoliborz

Wirtualne biuro Warszawa – jak to działa? Minimum formalności

Przybywa firm, które świadczą swoje usługi głównie przez Internet lub zdalnie. Niemniej prawo wymaga, by każda firma posiadała fizyczny adres zarejestrowanej działalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych przedsiębiorców, stworzyliśmy możliwość wynajmu wirtualnego adresu siedziby firmy, na który możesz zarejestrować swoją firmę lub wybrać je jako adres korespondencyjny.

Jednocześnie nie ponosisz pełnych kosztów za czynsz, prąd czy inne opłaty, które są standardem przy wynajmie tradycyjnej powierzchni biurowej. Nie musisz też rejestrować firmy na adres swojego zamieszkania, zwłaszcza gdy zależy Ci na profesjonalizmie oraz prestiżowym adresie firmy.

Oferujemy wynajem adresu w prestiżowej lokalizacji w Śródmieściu przy Placu Inwalidów 10 w samym centrum Warszawy. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się resztą. Nie musisz stać w kolejkach, wypełniać mnóstwa dokumentów czy czekać długi czas na rejestrację firmy. Co więcej, tym adresem będziesz mógł posługiwać się w swoich umowach, urzędach skarbowych, fakturach i innej oficjalnej korespondencji. Dla wielu potencjalnych klientów warszawski adres siedziby odbierany jest jako prestiżowy, szczególnie jeśli tyczy się lokalizacji w centrum Warszawy. Z nami prowadzenie firmy to nie problem!

Dla kogo przeznaczony jest wirtualny adres?

Oferta wynajmu wirtualnego adresu firmy w Warszawie skierowana jest do:

 • freelancerów,
 • copywriterów,
 • headhunterów,
 • przedsiębiorców prowadzących biznes internetowy (np. sklep),
 • firm jednoosobowych, które na co dzień nie potrzebują stacjonarnego biura,
 • firm potrzebujących adresu rejestracyjnego lub korespondencyjnego firmy na terenie Warszawy,
 • osób wykonujących pracę zdalną,
 • osób, które mieszkają za granicą, ale potrzebują polskiego adresu firmy.

Lokalizacja Warszawa Śródmieście. Korzyści biznesowe dla Ciebie

Wynajmowanie wirtualnego biura w Warszawie niesie za sobą wiele korzyści. Prestiżowy adres dla firmy, brak dodatkowych formalności oraz atrakcyjna cena (od 150 złotych netto za miesiąc) sprawiają, że wielu początkujących przedsiębiorców wybiera właśnie to rozwiązanie. Ponadto takie rozwiązanie pozwoli znacząco obniżyć koszty prowadzenia działalności i innych kosztów związanych z funkcjonowaniem firmy, a przy tym wykonać wszystkie istotne formalności przy zakładaniu firmy wymagane przez Urząd Skarbowy.

Decydując się na wynajem biura wirtualnego w naszym centrum biznesowym, zyskujesz także pełną obsługę korespondencyjną i recepcyjną. Możesz więc liczyć na sprawny przepływ informacji i dokumentów niezbędnych do prowadzenia Twojej firmy.

Odkryj pakiet korzyści, w ramach usługi wirtualnego biura zapewniamy:

 • odbiór i powiadomienie o przychodzącej korespondencji,
 • skanowanie korespondencji i przekazywanie jej do Klienta,
 • odsyłanie korespondencji pocztą raz w miesiącu,
 • przechowywanie dokumentów,
 • obsługę recepcyjną,
 • adres dla spółki lub działalności gospodarczej przy Placu Inwalidów 10 w Warszawie,
 • na życzenie odsyłanie korespondencji, skanowanie i wysyłanie e-mailem (na bieżąco wedle potrzeb),
 • możliwość przesłania lub przekierowania korespondencji na wskazany adres przez Klienta,
 • rejestracja podmiotów gospodarczych.

Co jeszcze oferujemy?

W ramach współpracy z naszym centrum biznesowym możesz nie tylko uzyskać adres rejestracyjny czy do korespondencji. Otrzymujesz także realną przestrzeń do pracy w komfortowych warunkach oraz dostęp do naszej pozostałej oferty. Wynajmujemy również sale szkoleniowe i konferencyjne.

Sprawdź nasze pozostałe oferty:

W zależności od potrzeb, możesz wynająć jedynie biurko lub niewielką przestrzeń do pracy oraz spotkań biznesowych. Nasze biura są wyposażone w nowoczesny sprzęt, meble, a nawet kawę i herbatę dla gości. Nie musisz martwić się o oprawę spotkań biznesowych, zakupy niezbędnych materiałów, a nawet sprzątanie. Decydując się na prestiżowy warszawski adres swojego biura, zyskujesz idealne, profesjonalnie przygotowane miejsce do spotkań z klientami i kontrahentami. W biurze znajdują się meble, wygodne fotele obrotowe, kontenery podbiurkowe czy szafy na dokumenty. To bez wątpienia zrobi o wiele lepsze wrażenie niż spotkanie w kawiarni czy prywatnym mieszkaniu.

Nasz cennik

Chcesz mieć biuro wirtualne w Warszawie? Skorzystaj z oferty Centrum Żoliborz. Koszt usługi zaczyna się już od 150 zł/m-c netto. Powoduje to, że nasza oferta cieszy się wielką popularnością wśród podmiotów, ponieważ oznacza to prestiż i wiele korzyści dla firmy.

Zobacz ofertę:

Wynajem biurka w Warszawie

Wynajem mikrobiura w Warszawie

Dowiedz się na naszym blogu:

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualny adres – dlaczego to się opłaca

Jakie problemy początkujących przedsiębiorców rozwiązuje wirtualne biuro?

Wirtualne biuro – jakie oszczędności da Twojej firmie?

Sale szkoleniowe Centrum Żoliborz

Sale szkoleniowe Centrum Żoliborz