Jakie problemy początkujących przedsiębiorców rozwiązuje wirtualne biuro?

Zaczynasz własną działalność? Czeka Cię ten pierwszy, najważniejszy krok, czyli założenie firmy. Teraz potrzebujesz jeszcze adresu do korespondencji firmowej, a może także miejsca do spotkań z klientami. Zamiast rejestrować działalność w domu, lepiej zdecydować się na wirtualne biuro. W Warszawie takie usługi świadczy Centrum Żoliborz!

Dlaczego warto zdecydować się na wirtualny adres w Warszawie? Zyskasz prestiżowy adres w centrum do korespondencji i kontaktu z klientami. Znacząco obniżysz swoje koszty, co dla początkującego przedsiębiorcy ma ogromne znaczenie. A dodatkowo otrzymasz możliwość pracy poza domem i dostęp do znakomicie wyposażonych przestrzeni wspólnych oraz sal konferencyjnych – kiedy tylko chcesz!

Firmowy adres w prestiżowej lokalizacji

Aby zarejestrować działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby firmy. To na ten kontakt będzie odtąd przychodzić firmowa korespondencja, urzędowe pisma, zawiadomienia i wezwania.

Regularne odbieranie korespondencji to obowiązek każdego przedsiębiorcy. W wielu branżach nie ma jednak potrzeby stałego przebywania w siedzibie firmy. Jeśli nie prowadzisz stacjonarnego punktu, pracować możesz z każdego miejsca. Dotyczy to różnego typu freelancerów, właścicieli sklepów internetowych, headhunterów, programistów, grafików czy innych osób, które wykonują pracę zdalną.

Aby odpowiedzieć na potrzeby początkujących przedsiębiorców, powstały takie rozwiązania jak wirtualne biuro. Warszawa ma wiele takich adresów, ale szczególnie wartym polecenie są oferty wirtualnego biura oraz biura do wynajęcia na Żoliborzu albo w Śródmieściu, które oferuje Centrum Żoliborz.

Co zyskujesz? Firmowy adres w doskonałej lokalizacji. A dodatkowo takie usługi, jak odbiór korespondencji i jej przekazywanie, przechowywanie dokumentów, prowadzenie recepcji, a nawet możliwość skorzystania z doskonale wyposażonych przestrzeni wspólnych.

Mniejsze koszty niż w przypadku wynajmu biura

Gdy zaczynasz działalność, wszystkie koszty liczysz szczególnie starannie. Tymczasem cena wynajęcia niewielkiego biura w Warszawie może sięgać kilku tysięcy złotych. Gdy obroty miesięczne pozostają na niskim poziomie, taka kwota to ogromny wydatek. Do tego dochodzą jeszcze koszty obsługi biura – energii elektrycznej i ogrzewania, Internetu itd.

Przeczytaj na blogu: Wirtualne biuro – jakie oszczędności da Twojej firmie? 

O wiele tańszym rozwiązaniem jest wynajem wirtualnego biura w Warszawie. Cena takiego wynajmu w Centrum Żoliborz zaczyna się już od 150 zł netto. W tej cenie otrzymujesz kompleksową obsługę korespondencji, recepcję i przechowywanie dokumentów, a także dużo więcej!

Dostęp do przestrzeni wspólnej

Nawet gdy prowadzisz jednoosobową działalność, na co dzień musisz się zwykle spotykać z obecnymi klientami i przyszłymi kontrahentami. Zdalne spotkania nie zawsze są efektywne, a w wielu branżach osobisty kontakt ma ogromne znaczenie.

Gdzie się spotykać, jeśli na co dzień pracujesz w domu? Zaproszenia do kawiarni odbierane są jako mało profesjonalne. O wiele lepszym rozwiązaniem jest możliwość zaproszenia klienta do wspólnej przestrzeni Twojego biura do wynajęcia.

Dlatego Centrum Żoliborz oferuje nie tylko prowadzenie wirtualnego biura, ale dostęp do doskonale wyposażonej przestrzeni biurowej do wynajęcia. Do dyspozycji masz tu sale szkoleniowe i konferencyjne. Możesz w nich zorganizować spotkanie z kontrahentem. Biura są wyposażone w nowoczesny sprzęt, meble, a nawet w kawę i herbatę dla gości.

Work-life balance – nie pracujesz cały czas z domu

Praca zdalna ma wiele plusów. Nie ponosisz kosztów utrzymania biura, nie musisz się martwić codziennymi dojazdami i staniem w korkach. Największym minusem pracy z domu jest jednak problem z rozgraniczeniem, gdzie i kiedy kończy się praca, a zaczyna zwykłe domowe życie.

Przeczytaj na blogu: Wirtualny adres – co to jest? Dlaczego warto?

Jeśli masz już dosyć domowej pracy po godzinach i przesiadywania w czterech kątach bez kontaktu z ludźmi, skorzystaj z oferty wirtualnego biura w Warszawie Centrum, wirtualnego biura w Warszawie Bielany lub na Żoliborzu. Znajdziesz tu świetnie wyposażone miejsca do pracy, z których możesz skorzystać, gdy tylko zechcesz wyjść z domu.

Zachęcamy do tego, aby na co dzień zadbać o własny work-life balance. Początkujący przedsiębiorcy bardzo często pracują ponad siły, co szybko prowadzi do zmęczenia, a nawet wypalenia.

Dbaj o swoje zdrowie i kontakty międzyludzkie, a zobaczysz, że prowadzenie własnej firmy będzie łatwiejsze. Pamiętaj, że to maraton, a nie sprint. Warto zatroszczyć się o własne dobre samopoczucie, w czym możliwość skorzystania z nowoczesnego biura z pewnością pomoże!

Zostaw komentarz