Nasze centrum szkoleniowo-konferencyjne zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu znajduje się na ulicy Plac Inwalidów 10. Każdy, kto zna Warszawę, wie, że Żoliborz jest przyjemną, zieloną dzielnicą stolicy. Dobrze jest się w niej zrelaksować, ale takie otoczenie sprzyja też pracy intelektualnej i przyswajaniu wiedzy.

Centrum to tworzy aż 6 sal, które są wygodnie rozlokowane na  II piętrze zabytkowej kamienicy. Jest to wyjątkowe miejsce, które na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Jest idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Świetna lokalizacja

Żoliborz to znakomite miejsce do odbywania różnego rodzaju spotkań biznesowych, zwłaszcza jeśli wybierze się do tego nasze sale konferencyjne. Lokalizacja ta sprzyja relaksowi, ale też wysiłkowi intelektualnemu, gdyż w kameralnej atmosferze można łatwo skupić się i skoncentrować na ważnych zadaniach.

Taka lokalizacja gwarantuje też bardzo łatwe dotarcie do celu. Zależy nam, by nasi klienci nie mieli problemu z dojazdem. Do naszych sal konferencyjnych można dotrzeć wszelkimi środkami lokomocji.

Nasza oferta sal szkoleniowych

Nasza oferta centrum przy Placu Inwalidów to 6 komfortowych sal, idealnych do szkoleń, konferencji i innych celów. Są one klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego i są w pełni wyposażone, by możliwe było odbywanie w nich biznesowych spotkań. Na życzenie możemy też postarać się o dodatkowe wyposażenie bądź zmianę ustawienia sali.

Każda sala szkoleniowa znajdująca się w Centrum Żoliborz jest inna, choć wszystkie cechują się bardzo wysokim standardem i kompletnym wyposażeniem. Na naszej stronie można znaleźć informacje o wielkości sal do wynajęcia, ich możliwym ustawieniu i liczbie uczestników, jakie mogą pomieścić. Pozwala to wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

NAZWA SALI

 

SZKOLENIOWEJ

LICZBA MIEJSC w zależności od ustawienia sali szkoleniowej Powierzchnia sali szkoleniowej w m2
Sala szkoleniowa nr 1 Dąb Sala szkoleniowa nr 1 Dąb

 

zobacz salę szkoleniową

45 24 30 51
Sala szkoleniowa nr 2 Brzoza Sala szkoleniowa nr 2 Brzoza

 

zobacz salę szkoleniową

35 20 22 40
Sala szkoleniowa nr 3 Kasztan Sala szkoleniowa nr 3 Kasztan

 

zobacz salę szkoleniową

30 16 18 33
Sala szkoleniowa nr 4 Jarzębina Sala szkoleniowa nr 4 Jarzębina

 

zobacz salę szkoleniową

28 14 16 28

Sala szkoleniowa nr 5 Klon

Sala szkoleniowa nr 5 Klon
zobacz salę szkoleniową
18 10 12 21
  Sala szkoleniowa nr 6 Bez

 

zobacz salę szkoleniową

10 6 8 14

Nasze inne obiekty

Centrum na Żoliborzu to nasz pierwszy otwarty tego rodzaju obiekt w Warszawie, ale nie jedyny. Posiadamy też podobne centrum Aleje, które znajduje się w zupełnie innym punkcie miasta – w tętniącym życiem Śródmieściu, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Standard sal w tym miejscu jest jednak podobny i w tym przypadku również możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.

Zapraszamy również do:

Centrum szkoleniowego przy Al. Jerozolimskich 49 i Al. Jerozolimskich 51

Coworkingu – Pl, Inwalidów 10