Nasze komfortowe i nowoczesne centra szkoleniowo-konferencyjne są odpowiedzią na duże potrzeby rynku. Takich firm jak my jest wiele, ale tylko nasza oferta jest na tyle atrakcyjna, że współpracować decydują się z nami największe firmy światowego rynku. Na naszej stronie można znaleźć listę naszych przykładowych klientów. 

Z naszej oferty wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie chętnie korzystają zwłaszcza firmy szkoleniowe. Wiedzą, że w ramach naszej oferty mogą mieć pewność komfortowych i kompleksowo wyposażonych sal, prowadzenie w których szkoleń będzie czystą przyjemnością. Nie są to jednak nasi jedyni klienci. Poza firmami szkoleniowymi z Warszawy i innych miast Polski, w gronie naszych klientów znajduje się też wiele znanych na świecie firm. 

Są to na przykład tacy giganci jak McDonald’s, Budimex, bank BNP Paribas, biuro podróży Tui, Lidl czy Hitachi Capital Polska. Są to więc wielkie korporacje, współpraca z którymi jest dla nas ogromnym zaszczytem. Fakt zaś, że takie renomowane firmy korzystają z naszych usług, jest doskonałą rekomendacją dla Centrum Żoliborz. Jest to najlepsze potwierdzenie, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie i warto z nich skorzystać – jesteśmy sprawdzoną marką. Zachęcamy więc do dołączenia do elitarnego grona naszych klientów.