Prowadzenie szkolenia

koszty wynajęcia sali konferencyjnej

Oferta Centrum Żoliborz zapewnia szeroki wybór sal konferencyjnych – zarówno małych, jak i dużych. Naturalnie im większa sala, tym wyższe będą koszty jej wynajmu. Sale bez problemu mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta (ustawienie, doposażenie) bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat – wszystko zależy od umowy z konkretnym operatorem. O bogactwie naszej oferty świadczy fakt, że do dyspozycji klientów oddajemy również sale dostępne w drugim naszym centrum – „Aleje”, zlokalizowanym przy Alejach Jerozolimskich.

System rozliczeń za wynajem sali

Zależnie od wielkości sali oraz ilości miejsc, różnią się także ceny wynajmu – oscylują one w granicach od 200 do około 800 zł za dzień netto. W podstawowej opłacie zapewniona jest kompleksowa obsługa, a w niej m.in. pełne osprzętowanie multimedialne oraz możliwość dostosowania sali do potrzeb klienta.

Warto zainwestować także w poczęstunek, który bez wątpienia wpłynie korzystnie na pozytywną ocenę całego eventu.

Ile kosztuje wynajęcie sali szkoleniowej/konferencyjnej? Cena a jakość

koszty wynajęcia sali szkoleniowej

Warszawski rynek szkoleniowy notuje stały i dynamiczny rozwój. Centra oferujące wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych walczą między sobą o zainteresowanie i zaufanie klienta. Wynajmującym zależy z kolei na możliwie jak najtańszej, a przy tym jak najlepszej jakościowo ofercie. W gestii centrów leży spełnienie tych potrzeb. 

Właśnie dlatego kluczowe jest wzięcie pod uwagę indywidualnych potrzeb klienta. Każda firma i każde wydarzenie wymagają innej oprawy, na co kładziemy nacisk, oferując każdorazowo elastyczne dopasowanie naszych usług.

Co jest wliczone w cenę wynajmu sali?

koszt wynajmu sali konferencyjnej

Centrum Żoliborz oferuje szereg dodatkowych opcji, nie podnosząc przy tym podstawowej ceny. W koszt wynajmu w naszym centrum wliczamy pełne wyposażenie multimedialne, a także możliwość wszechstronnego dostosowania sali do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Na jakie usługi dodatkowe warto zwrócić uwagę?

lokalizacja szkolenia i konferencji

Lokalizacja to jeden z najważniejszych elementów powodzenia całego przedsięwzięcia – dojazd na miejsce powinien być dogodny, niezależnie od tego, skąd będą dojeżdżać uczestnicy. 

Zostaw komentarz