Prowadzenie szkolenia

Szkolenia są obecnie jednym z ważniejszych elementów procesu zarządzania zasobami ludzkimi. Odpowiednie szkolenie wpływa na rozwój pracownika, poprawę funkcjonowania firmy, jej efektywność i wydajność, a tym samym zyski. Szkolenia warto zorganizować w profesjonalnym centrum, dostosowanym do tego typu wydarzeń. 

Wybierając centrum szkoleniowe warto zwrócić uwagę na to, czy jego lokalizacja jest dogodna oraz na wyposażenie sali i jej wielkość. Odpowiedni sprzęt i przestrzeń są bardzo ważne na szkoleniu, gdyż zapewniają komfort zarówno jego uczestnikom, jak i trenerom. Sale szkoleniowe powinny być także dostosowane do określonej liczby uczestników.

Wybór sali

Jak wybrać odpowiednie miejsce do zorganizowania szkolenia, konferencji lub spotkania biznesowego? Wszystko zależy od tego jak długo ma trwać wydarzenie, a także ile osób bierze w nim udział. Niezwykle ważne jest zapewnienie wszystkim uczestnikom wygodnych warunków na czas trwania szkolenia lub konferencji. Warto również zwrócić uwagę na możliwości dojazdu do danego centrum szkoleniowego. 

Wyposażenie sali powinno obejmować wygodne meble, a także odpowiednie urządzenia multimedialne. Przy większej liczbie warto wybrać salę większą, jednak przy małej grupie bardziej komfortowa będzie mniejsza. Pozwala to na lepszy kontakt z uczestnikami i ich większe zaangażowanie. 

Wyposażenie sali

Prowadzenie szkolenia

Organizując szkolenie lub konferencję należy zadbać o każdy szczegół. Sala szkoleniowa lub konferencyjna powinna być odpowiednio przygotowana do przyjęcia uczestników spotkania. W nowoczesnym centrum szkoleniowym nie może zabraknąć klimatyzacji i kompletnego wyposażenia. 

Każda sala powinna być wyposażona w rzutnik i flipchart, jak również gwarantować możliwość podłączenia dodatkowego sprzętu multimedialnego. Ważne jest również komfortowe i estetyczne jej wyposażenie – jeśli goście spędzają na szkoleniu cały dzień, warto zadbać, aby było im wygodnie. 

Lokalizacja sali

W przypadku każdej konferencji i szkolenia bardzo ważna jest dogodna lokalizacja sali, w której odbywa się wydarzenie. Odpowiedni wybór miejsca zwiększa komfort wszystkich uczestników spotkania. Prosty i szybki dojazd do sali konferencyjnej jest niezwykle istotny, zwłaszcza w tak dużych miastach jak Warszawa. Przyjemne i ciekawe otoczenie centrum szkoleniowego to dodatkowy atut. 

Sala musi być dobrze skomunikowana z centrum miasta. Ważne jest zadbanie o uczestników, którzy planują dotrzeć własnymi samochodami – rozwiązaniem jest parking lub strefa bezpłatnego parkowania, która nie obciąży dodatkowo gości. Dla podróżujących innymi środkami lokomocji konieczna jest bliskość tramwaju czy autobusu.

Usługi dodatkowe- catering

Catering na szkoleniu

Szkolenia i konferencje to wydarzenia, które często trwają przez wiele godzin. Przy organizowaniu tego typu wydarzeń należy więc pamiętać o zaplanowaniu regularnych przerw. W trakcie przerw warto zapewnić gościom przerwę kawową. Catering konferencyjny jest jedną z usług dodatkowych, którą oferujemy w każdym z naszych centrów konferencyjnych. 

Sprawna obsługa cateringowa pozwala zagwarantować gościom komfortową przerwę podczas szkolenia. Przerwa to także okazja do rozmów  i nawiązania kontaktów biznesowych, dlatego warto zadbać o komfort uczestników. W zależności od długości szkolenia, warto zadbać o serwis kawowy czy zorganizowany lunch.

Atrakcyjna oferta sal szkoleniowych

Centrum Żoliborz banner

Wiele firm organizując szkolenia lub konferencje decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnych centrów konferencyjnych. Fachowa obsługa i możliwość skorzystania z usług cateringowych to rozwiązanie, które znacznie ułatwia przygotowanie nawet największych wydarzeń. Nasze centra szkoleniowe Żoliborz i Meetspace to szeroki wybór doskonale wyposażonych sal, w najatrakcyjniejszych warszawskich lokalizacjach. 

Zostaw komentarz