Z naszej oferty chętnie korzystają firmy-giganci, którzy potrzebują przestronnych sal do komfortowego przeprowadzania konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Nasza oferta jednak kierowana jest także do tych podmiotów, które potrzebują mniejszych sal, dla mniejszego grona osób. Znaleźć można w niej więc sale na wynajem o różnej powierzchni. 

Zarówno w centrum na Żoliborzu, jak i w Centrum Aleje znajdującym się w Śródmieściu, znaleźć można niewielkich rozmiarów sale, idealnie nadające się do kameralnych spotkań. Ich wynajem ma cenę adekwatną do powierzchni, nie ma więc sensu wynajmować sal większych niż jest to potrzebne.

 Sala szkoleniowa Centrum Żoliborz

Radzimy więc dobrze dokonać wyboru, zwłaszcza że małe sale również są bardzo komfortowe. Dokładne dane na temat każdej z sal pozwalają na doskonałe dobranie ich do swoich potrzeb. Na naszej stronie można znaleźć powierzchnię każdej z sal do wynajęcia wraz z podaną liczbą uczestników, która jest zmienna przy różnych ustawieniach mebli. 

Nasi klienci mogą więc nie tylko wybierać poszczególne sale, ale też dostosowywać ich ustawienie do swoich potrzeb. Znakomitą małą salą do wynajęcia w Warszawie jest na przykład najmniejsza w centrum na Żoliborzu sala szkoleniowa nr 6 Bez. Jej powierzchnia to 18 metrów kwadratowych, co jest ilością optymalną dla kameralnych spotkań.

Możliwa liczba uczestników zależna jest od ustawienia, może wynosić 8, 10 lub 15 osób. Nieco większa jest sala szkoleniowa nr 5 Klon, której powierzchnia wynosi 20 metrów kwadratowych. Liczba miejsc oscyluje zaś od 10, przez 12, po 20. Kolejne sale w tym centrum są już dużo większe, gdyż na przykład sala szkoleniowa nr 4 Jarzębina ma 28 metrów kwadratowych powierzchni i może pomieścić nawet 28 osób.

Również centrum Meetspace posiada dogodną ofertę, jaką jest mała sala szkoleniowa na wynajem. Jest to zdecydowanie niewielkich rozmiarów sala szkoleniowa nr 4, której powierzchnia to 10 metrów kwadratowych i również 10 osób maksymalnie może ona pomieścić. Przy innym ustawieniu osiągnąć można 6 miejsc. Cennik wynajęcia takich małych sal jest niezwykle przystępny.

 Sala szkoleniowa Centrum Żoliborz

Oczywiście nasze małe sale w żaden sposób nie są mniej wygodne czy słabiej wyposażone niż sale o dużym metrażu. Ich wyposażenie jest kompletowane tak samo starannie i również ich standard jest bardzo wysoki. Mają klimatyzację i dostęp do światła dziennego, korzystanie z nich jest więc niezwykle wygodne i efektywne.