Na sukces konferencji lub szkolenia składa się kilka czynników. Jednym z ważniejszych, poza tematem spotkania i doborem uczestników, jest miejsce, w którym odbywa się szkolenie. Odpowiednia sala szkoleniowa zwiększa komfort gości, sprzyja nawiązywaniu znajomości, a w przypadku szkoleń ułatwia przyswajanie wiedzy. Warto więc wybrać salę znajdującą się w nowoczesnym centrum szkoleniowym. 

O wysokim standardzie sali świadczy między innymi jej wyposażenie, wystrój, a także rozkład przestrzenny. Pomieszczenie powinno być przestronne, nie może zabraknąć w nim wygodnych mebli i sprzętu multimedialnego. Nie bez znaczenia jest również możliwość skorzystania z serwisu kawowego czy cateringu. 

Komfortowe pomieszczenie z klasą

przerwa kawowa, catering na konferencji

Zarówno mniejsi, jak i więksi przedsiębiorcy przywiązują dziś sporą wagę do wizerunku firmy. Organizując spotkania biznesowe, konferencje, czy też szkolenia chcą jak najlepiej zaprezentować swoją markę. W tym celu coraz częściej decydują się na korzystanie z usług centrów konferencyjnych, które zapewniają profesjonalne i nowoczesne sale konferencyjne oraz kompleksową obsługę spotkania. 

Wygoda i doskonałe warunki, w których przebywać będą uczestnicy wydarzenia powinna być priorytetem dla jego organizatorów. Sala powinna być wyposażona w niezbędne urządzenia multimedialne, a jej wielkość dostosowana do liczby gości. Istotna jest również lokalizacja ośrodka szkoleniowego – to szczególnie ważne dla uczestników, którzy nie znają miasta i muszą szybko dotrzeć na miejsce.

Profesjonalne wyposażenie

konferencja

Profesjonalna sala konferencyjna powinna być wyposażona w sprzęt audiowizualny najwyższej jakości, gwarantujący klientom niezawodność i funkcjonalność. Ważne, aby wyposażenie było kompatybilne ze standardowym sprzętem komputerowym, aby prowadzący mógł błyskawicznie podpiąć własne urządzenia. 

Bardzo ważne jest też odpowiednie umeblowanie pomieszczenia. W sali musi znaleźć się stosowna ilość krzeseł i stołów, a czasem również fotele i biurka. Wszystkie meble powinny odpowiednio się komponować i tworzyć zgraną całość. Estetyka sali, jak i wygoda uczestników nie ma może wpływu na efektywność szkolenia, ale decyduje o wrażeniach gości i prestiżu wydarzenia. 

Odpowiednia wielkość i przestrzeń

Centrum Żoliborz banner

Centrum Żoliborz i Meetspace to ośrodki, w których oferujemy sale o różnej wielkości i licznych możliwościach ustawienia mebli. Nasze sale wyróżniają się elegancją i przyjemną atmosferą, a ich wyposażenie spełnia oczekiwania zarówno prowadzących, jak i uczestników. Doskonała, centralna lokalizacja pozwala szybko dotrzeć na miejsce nawet przyjezdnym. 

Zostaw komentarz