Centrum szkoleniowe Warszawa / Meetspace

Al. Jerozolimskie 51

Meetspace to nasze najnowsze Centrum Szkoleniowe przy Alejach Jerozolimskich 51 umiejscowione jest w zabytkowej kamienicy z widokiem na Pałac Kultury. Lokalizacja przy Dworcu Centralnych to jeden z wielu atutów naszego Centrum Szkoleniowego.

W kamienicy oprócz sal szkoleniowych Meetsace znajduje się najstarsze czynne w Europie muzeum Fotoplastikon, które polecamy odwiedzić przy okazji korzystania z naszych sal szkoleniowych w Warszawie.

Nasze sale szkoleniowe Meetspace znajduje się na parterze kamienicy. Oddajemy do Państwa dyspozycji 4 kameralne sale szkoleniowe które mogą pomieścić do 30 osob. W cenie sal szkoleniowych udostępniamy profesjonalne wyposażenie: projektor, ekran, flipchart z pisakami oraz wifi. Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia całego centum szkoleniowego na wyłączność na spotkania i eventy połączonego przestrzenią bankietową.

 

Sale szkoleniowe Meetspace znajdują się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy. Doskonały dojazd z każdego punktu Warszawy. Z Dworca Centralnego to tylko 3 minuty spacerem. Naprzeciwko kamienicy jest widok na Pałac Kultury. W przerwie można odwiedzić muzeum „Fotoplasikon” mieszczący się w naszej kamienicy.

 

NAZWA SALI

SZKOLENIOWEJ

LICZBA MIEJSC w zależności od ustawienia sali szkoleniowejPowierzchnia sali szkoleniowej w m2

Sala szkoleniowa nr 1 Warszawa

zobacz salę

30162030

Sala szkoleniowa nr 2 Lublin

zobacz salę

25141624

Sala szkoleniowa nr 3 Kraków

zobacz salę

30162031

Sala szkoleniowa nr 4

zobacz salę

106610
 

Centrum szkoleniowe Meetspace na wyłączność 4 sale

955262147

 

Oferujemy:

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa

Centrum szkoleniowe Warszawa

Tanie sale szkoleniowe w Centrum Warszawy

 

Zapraszamy również do:

Centrum Żoliborz – Pl. Inwalidów 10

Meetspace – Coworking – Pl. Inwalidów 10

 

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa

W celu wynajęcia Sali szkoleniowej należy skontaktować się z naszym centrum szkoleniowym telefonicznie lub mailowo, sprawdzimy czy interesujący Państwa termin jest dostępny w naszym centrum szkoleniowym. Następnie przyjmiemy rezerwację na wybraną salę szkoleniową.