Kiedy chce się zorganizować szkolenie, konferencję czy dowolne inne spotkanie biznesowe w stolicy, zachęcamy do wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych w ramach naszej oferty. Do dyspozycji osób zainteresowanych wynajmem oddajemy dwa centra, w ramach których można wynajmować liczne, świetnie wyposażone sale. 

Nasze obiekty konferencyjne i szkoleniowe zlokalizowane w doskonałych punktach Warszawy cieszą się wielką popularnością. Jest to zasługą ich świetnej lokalizacji, gwarantującej łatwe dotarcie, bogatego wyposażenia sal oraz wysokiego standardu naszych usług. Gwarantujemy też tani wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Obiekty szkoleniowe w dobrych lokalizacjach

Nasze centrum szkoleniowe na Żoliborzu i w Śródmieściu gwarantują doskonały dostęp wszystkim klientom. Mogą oni zdecydować, które centrum będzie dla nich lepsze, nie tylko pod względem dojazdu. W dodatku istnieje możliwość wynajmowania zarówno pojedynczych sal, jak i całych powierzchni gdy planuje się duże przedsięwzięcie. 

Do naszych centrów szkoleniowych łatwo jest dojechać, bez względu na to, z jakich środków lokomocji się korzysta. Zadbaliśmy także o to, by nasi klienci mogli bezpłatnie parkować swoje pojazdy, co jest dla nich ogromnym udogodnieniem. Okolice, w jakich znajdują się nasze centra, mają zaś wiele do zaoferowania, co przyda się podczas czasu wolnego.

 Centrum Żoliborz

Centrum Żoliborz
Pl. Inwalidów 10

Nasze Centrum Szkoleniowe położone jest w najpiękniejszej części Żoliborza. Charakter naszego miejsca oddaje przedwojenna odrestaurowana kamienica. Położenie w pobliżu metra oraz przystanków komunikacji publicznej gwarantuje wygodę naszym klientom.

Znajdujemy się poza strefą płatnego parkowania. W naszej kamienicy działają dwie.

Czytaj więcej

 Coworking

Coworking
Pl. Inwalidów 10

Opierając się na naszym doświadczeniu w obsłudze klienta stworzyliśmy Centrum Coworkingowe. Naszym klientom zapewniamy przestrzeń do wynajmu gwarantując pełną niezależność. Zapewniamy w pełni wyposażone indywidualne biura. Gwarantujemy również biurka na wynajem w niewielkich pokojach.

Goście naszych klientów cenią sobie bezpłatne miejsca parkingowe oraz możliwość spotkań.

Czytaj więcej

 Meetspace

Centrum Aleje
Al. Jerozolimskie 51

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy cenią sobie możliwość prowadzenia szkoleń w samym centrum miasta, stworzyliśmy kameralną przestrzeń Szkoleniową. Sale znajdują się na parterze klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy.

Gwarantujemy możliwość dotarcia do naszego centrum szkoleniowego w dworca centralnego w ciągu 3 minut.

Czytaj więcej

Wynajmujemy obiekty z pełnym wyposażeniem

Wynajmując u nas salę na szkolenie czy konferencję, nie trzeba martwić się, że konieczne będzie samodzielne zatroszczenie się o kompletne wyposażenie. Podczas takich przedsięwzięć potrzebny jest sprzęt multimedialny i inne elementy, a wszystko to można już znaleźć w naszych salach, gotowe do użytku. Są to wysokiej jakości akcesoria, które umożliwią sprawną pracę.

 Nasze obiekty szkoleniowo-konferencyjne wyposażone są w taki sposób, by nasi klienci mogli od razu przystąpić do swych działań. Nie trzeba sprowadzać sprzętu ani szukać kogoś, kto zajmie się jego przygotowaniem do pracy. Można nawet zlecić nam zorganizowanie serwisu kawowego oraz cateringu, a także dostosować ustawienie stołów i krzeseł do swoich potrzeb.

Nasze obiekty konferencyjne oraz szkoleniowe

Nasze centrum na Żoliborzu i w Śródmieściu to doskonałe miejsca na konferencje, szkolenie czy event połączony z bankietem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, której wielkim atutem jest elastyczność. Dołożymy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów był zadowolony.