przerwa kawowa, catering na konferencji

Większość firm organizujących różnego rodzaju spotkania szkoleniowe decyduje się wynająć pomieszczenia konferencyjne w hotelach. Tymczasem, nie zawsze jest to najlepszy pomysł. Jeżeli chcesz, by zorganizowane przez Ciebie szkolenie lub konferencja okazały się sukcesem także pod względem organizacyjnym, warto zastanowić się, na co warto zwrócić uwagę wynajmując sale szkoleniowe dla firm? Co powinna zawierać taka przestrzeń? Jak przygotować na spotkanie sale konferencyjne?

Wiedząc o tym, że sale szkoleniowe w hotelach często nie spełniają standardów i oczekiwań wynajmujących, postanowiliśmy zaoferować zupełnie nową jakość w dziedzinie organizacji konferencji. To przestrzenie na wynajem dla firm, które posiadają niezbędne wyposażenie, a także są przygotowane na takie wydarzenia.  

Miejsce dostosowane do organizacji konferencji

koszt wynajmu sali konferencyjnej

Nasze sale szkoleniowe dostosowane są do prowadzenia konferencji różnego rodzaju. Dysponujemy przestrzeniami nawet do 51 metrów kwadratowych, które zapewnią każdemu wygodę. Mają one zarówno pełne wyposażenie ułatwiające prowadzenie szkoleń i konferencji. Zadbamy o to, by Twoje firmowe spotkanie przebiegło w atmosferze komfortu! 

Sprawdź: Nowoczesna sala szkoleniowa – jaka powinna być?

Chcesz wynająć sale konferencyjne na kilkugodzinne spotkanie? A może wygodne pomieszczenia szkoleniowe dla pracowników Twojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Zobacz nasze warszawskie sale konferencyjne, dogodnie ulokowane w Warszawie – przy placu Inwalidów oraz przy Alejach Jerozolimskich.  

Plusy i minusy sali konferencyjnej na terenie hotelu

słuchacze na konferencji

Większość hoteli aktualnie ma sale szkoleniowe. Organizacja spotkania w takim miejscu jest świetnym pomysłem w przypadku szkoleń wyjazdowych. Hotel oferuje bowiem kompleksowe usługi – od zakwaterowania, przez miejsce dla takich spotkań, aż po różnego rodzaju dodatki w rodzaju SPA czy nawet basenu.

Niestety, jedynym sensownym zastosowaniem dla sal szkoleniowych w hotelach są kursy wyjazdowe. Jeżeli ktoś organizuje szkolenie w Warszawie, to wynajem takiej przestrzeni w hotelu jest po prostu zbyt kosztowny w stosunku do ceny, którą musiałby zapłacić za wynajem sali w profesjonalnym ośrodku szkoleniowym. 

Ponadto, hotele, w których znajdują się sale szkoleniowe, z reguły położone są na obrzeżach miast. To może oznaczać pewne problemy z dotarciem na konferencję dla jej uczestników. Owszem, dostępne są sale szkoleniowe w hotelach w samym centrum Warszawy, lecz ponownie barierą jest cena wynajmu. Ta potrafi być wręcz zaporowa.

Sprawdź: Jak zorganizować szkolenie firmowe od podstaw?

Sale konferencyjne w hotelach często są wydzielonymi pomieszczeniami, w których znajduje się trochę wyposażenia niezbędnego do przeprowadzenia spotkania. Niestety, jest to raczej dodatek do głównej działalności hotelu, więc można mieć obawy o jakość sprzętu czy komfort uczestników takiej konferencji. Zdecydowanie lepiej wynająć sale konferencyjne w specjalnie dedykowanych centrach szkoleniowych.

A co z profesjonalnymi ośrodkami szkoleniowymi?

Centrum Żoliborz banner

Wynajem przestrzeni na szkolenia w profesjonalnym ośrodku to pewność, że wszystko zostanie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Nie musisz już o nic się martwić – bo o wszystko zadbamy za Ciebie.

Wszystkie sale szkoleniowe dostępne na wynajem w Centrum Żoliborz oraz Centrum Aleje posiadają pełne wyposażenie. Nowoczesny sprzęt multimedialny (z możliwością zmiany ustawień), a także takie drobne elementy, jak choćby tablice, flamastry czy inne, niezbędne do przeprowadzenia konferencji akcesoria, pozwolą na sprawną organizację szkoleń bez względu na branżę.

Zostaw komentarz