Centrum szkoleniowe Pl Inwalidów 10 sale szkoleniowe

Sukces każdej firmy zależy w dużym stopniu od jej pracowników. Choćby dlatego tak istotne jest nieustanne podnoszenie przez nich umiejętności i nabywanie nowych kompetencji. Przedsiębiorcy, dla których priorytetem jest rozwój firmy, chętnie inwestują więc w szkolenia dla zatrudnionych w niej osób. Te odbywają się w siedzibie przedsiębiorstwa lub wynajętej do tego sali konferencyjnej – która z nich jest lepszym rozwiązaniem?

Wybór odpowiedniego miejsca to nie lada wyzwanie dla każdego organizatora szkolenia firmowego. Ważne są choćby takie aspekty, jak lokalizacja, wielkość czy wyposażenie w niezbędny sprzęt audiowizualny. Przyjrzyjmy się nieco bliżej organizacji szkoleń w firmie i na wynajętej sali szkoleniowej w Warszawie.

Sprawdź: Sala szkoleniowa – czy na pewno warto ją wynająć w hotelu?

Organizacja szkolenia w siedzibie firmy – wady i zalety

Na organizację szkolenia w siedzibie decydują się najczęściej firmy dysponujące dedykowanymi salami szkoleniowymi lub konferencyjnymi. To dla nich niezwykle wygodne – zwłaszcza dzięki eliminacji problemu z transportem pracowników. Poza tym dodatkowe sale mogą być wykorzystywane także przy innych okazjach, takich jak firmowe narady. Szkolenie w siedzibie firmy, chociaż niewątpliwie komfortowe, ma też swoje wady. Przede wszystkim dezorganizuje w pewnym stopniu działanie przedsiębiorstwa. Może okazać się, że wykonujący swoje obowiązki pracownicy będą przeszkadzać grupie biorącej udział w szkoleniu. Nie zawsze też utrzymanie sali w firmie może okazać się dla niej opłacalne. Wyposażenie i sprzątanie, a także każdorazowe przygotowanie pomieszczenia do szkolenia jest kosztowne i czasochłonne. Warto mieć też na uwadze, że szkolenia organizowane są zwykle raz na jakiś czas. W takich przypadkach znacznie lepszym rozwiązaniem, pozwalającym przedsiębiorstwu zaoszczędzić, będzie wynajęcie sali konferencyjnej w Warszawie.

konferencja

Dlaczego warto wynająć salę konferencyjną?

Na wynajem sali konferencyjnej w Warszawie decyduje się coraz więcej firm z wielu branż. Nic dziwnego – atutem organizacji szkolenia poza firmą jest kompleksowe wyposażenie przestrzeni w potrzebny sprzęt. Oferowane sale szkoleniowe przygotowane są tak, by móc od razu rozpocząć w nich spotkanie z pracownikami. Nie ma potrzeby dostarczenia własnego sprzętu audiowizualnego czy też domawiania mebli biurowych. Czynnikiem przemawiającym za wynajmem sali konferencyjnej jest też szeroki wybór pomieszczeń. W zależności od charakteru szkolenia, organizujemy spotkania dla grup o różnej wielkości. Dodatkową korzyścią jest też bez wątpienia catering. W Centrum Żoliborz wiemy doskonale, że samodzielne zorganizowanie serwisu kawowego, bufetu czy lunchu dla dużej grupy pracowników bywa kłopotliwe. Dlatego przejmujemy na siebie to zadanie, jednocześnie dopasowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Odpowiadamy przy tym za elegancki serwis napojów i posiłków. To jednak nie koniec zalet – ważna jest także sama lokalizacja sal szkoleniowych w centrum Warszawy. Oferujemy przestrzenie na Żoliborzu i Śródmieściu, w miejscach łatwo dostępnych z różnych punktów stolicy, jak i innych miast. Ma to szczególne znaczenie, gdy w szkoleniu biorą udział pracownicy lub szkoleniowcy z zewnątrz, którzy nie chcą tracić czas na dojazd do siedziby firmy. Co ważne, do ich dyspozycji jest także bezpłatna strefa parkowania.

Centrum Żoliborz banner

Wynajęcie sali szkoleniowej – koszty

Wbrew pozorom, firmy chcące zaoszczędzić na szkoleniu, nie muszą rezygnować z jego organizacji w wynajętym pomieszczeniu. Jak w każdym mieście, tak i w Warszawie, sale szkoleniowe dostępne są przystępnych cenach. W naszym centrum konferencyjnym dysponujemy kilkunastoma salami w trzech dogodnych lokalizacjach – przy pl. Inwalidów 10 (Centrum Żoliborz), al. Jerozolimskich 49 (Centrum Aleje) i al. Jerozolimskich 51 (Centrum Aleje). Koszt wynajmu zależy od wielkości sali, jak i dostępnej w niej liczby miejsc. Przykładowo, koszt sali o metrażu 10 m2, mogącej pomieścić maksymalnie 10 osób, to jedyne 150 zł netto za dzień. Większa sala (32 m2) dla 30 osób kosztuje natomiast 420 zł netto za dzień. Możliwy jest również wynajem kilku sal w centrum konferencyjnym w centrum Warszawy.

Zostaw komentarz